# Загальні налаштування

Загальні налаштування Особистого кабінету відповідають за комунікацію зі своїми клієнтами на ibud.ua. Дані налаштування можна змінити на сторінці "Інтернет-магазин" -> "Управління" -> "Загальні налаштування" у боковому меню, або за посиланням.

Перехід до загальних налаштувань

Дані налаштування дають можливість скоротити час створення та обробки замовлення, за рахунок гнучких налаштувань про надходження в компанію нових запитів від клієнтів.

Для активації/дезактивації використовуються чекбокси.

# Додавання міста до назв продукції

Дана опція дозволить Вам додати в кінець назви товарів назву міста. Ви можете активувати дану опцію для покращення пошуку своїх товарів у пошукових системах.

Активування додавання міста до назви товарів

# Приймання онлайн-замовлень

У налаштуваннях є можливість активувати чи дезактивувати опцію отримання онлайн-замовлень. Це суттєво спрощують процес покупки товару, що позитивно впливає на кількість продажів.

Пункт активації онлайн-замовлень на сторінці налаштувань

При активації, для ваших товарів на маркетплейсі або у інтрнет-магазині, з'являється можливість одразу створити замовлення.
Коли клієнт обере товар та натисне на відповіду кнопку, йому запропонується через "Кошик" обрати кількість товару та ввести свої контактні дані. Також, йому буде запропоновано обрати спосіб доставки та оплати котрі пропонує ваша компанія.
Вся інформація по онлайн-замовленням відображається у відповідному розділі особистого кабінету.

Вигляд заповненої форми онлайн-замовлення товару

# Активація функції «Зворотній дзвінок»

Багато клієнтів бажають отримати додаткову консультацію та оформити замовлення в телефонному режимі. У налаштуваннях ви можете увімкнути/вимкнути функцію отримання запитів на "зворотний дзвінок" від потенційних клієнтів.

Пункт активації зворотніх дзвінків на сторінці налаштувань

При активації "Зворотніх дзвінків", для ваших товарів на маркетплейсі або у інтернет-магазині, з'являється можливість створити відповідний запит. При натисканні відповідної кнопки, клієнту пропонується заповнити невелику форму зі своїми контактними даними.

Форма створення запиту на зворотній дзвінок, яку потрібно заповнити

Такі запити зберігають та відразу показуються у відповідному розділі особистого кабінету. Там їх можна опрацьовувати.

# Показувати контакти на ibud.ua

В окремих випадках, клієнт бажає просто отримати номер телефону продавця. Він може сам подзвонити у той час, який він обере для себе зручним. Для цього, передбачена можливість активувати показ контактів своєї компанії на маркетплейсі ibud.ua.

Пункт активації зворотніх дзвінків на сторінці налаштувань

При активації, у ваших товарів на маркетплейсі з'являється кнопка показу контактів. Якщо її натиснути, клієнту буде показана форма з номерами телефонів, які вказані як контактні для вашої компанії.

Форма зі списком контактних номерів компанії

# Заборона індексування сайту

Якщо Ви бажаєте закрити сторінки Вашого інтернет-магазину від індексації пошуковими ботами – відмітьте відповідний чекбокс.

Використовуйте дане налаштування в таких випадках:

 • Якщо Ви тільки почали працювати з інтернет-магазином на ibud.ua. Створіть структуру категорій, додайте всю бажану продукцію, наповніть інтернет-магазин якісним додатковим контентом(відео, статті, документи) – до цього моменту рекомендується заборонити індексацію.
 • Коли Ваш інтернет-магазин на ibud.ua є додатковим джерелом розміщення продукції в мережі Інтернет. Дублювання продукції (назви, описи, фото) з Вашого основного сайту на маркетплейсі ibud.ua – може мати негативні наслідки при індексуванні. Краще в таких випадках забороняти індексування.
 • При розміщенні на пакеті PPC, коли відбувається перехід по зовнішніх посиланнях на інший інтернет-магазин.

Пропозиція не індексувати інтернет-магазин

TIP

Заборона індексування є "рекомендацією" для ботів пошукових систем. Це налаштування не гарантує що сторінки Вашого інтернет-магазину будуть повністю ігноруватись пошуковими ботами.

# Валюта виводу цін

В умовах постійного коливання валютного курсу виникає необхідність часто оновлювати ціни на товари і послуги. В товарах Ви можете вказати ціни в іноземній валюті (долар, євро, рубль) і вибрати один з варіантів відображення цін для користувачів:

 • в заданій валюті (без перерахунку), тобто виводити в тій валюті, яка задана в товарах. Ціни на продукцію в інтернет-магазині будуть відображатися у валюті заданій за замовчуванням;
 • скористатися налаштуваннями для конвертації в національну валюту, щоб виводити ціни в гривнях.

Зміна виводу ціни в іноземній валюті

По-замовчуванню в Вашому інтернет-магазині ціни виводяться без перерахунку в гривні(у вказаній валюті). Для перерахунку цін (заданих в доларах, євро, рублях) в гривні, необхідно активувати опцію конвертації.

В каталозі товарів і послуг ibud.ua ціни на товари завжди автоматично конвертуються у гривні. За замовчуванням перерахунок здійснюється згідно поточного комерційного курсу, але Ви можете задати інший варіант перерахунку.

Доступні варіанти конвертації в гривні:

 1. Використовувати поточний комерційний курс*. Оновлення курсу валют відбувається автоматично один раз на добу.
  *Комерційний курс — середній курс валюти серед комерційних банків України.

 2. Встановити свій курс для кожної валюти і регулювати ціни, не прив'язуючись до офіційного валютного курсу.

Функціонал для конвертації курсу валют в гривні зручний для компаній, які:

 • закуповують продукцію в іноземній валюті;
 • додають товари масово, вартість яких у файлі імпорту вказана не в національній валюті.

Конвертація курсу валюти дає можливість відображати в каталозі маркетплейсу найбільш актуальні ціни, що значно збільшує довіру клієнтів до компанії.

# SMS-сповіщення

Вам доступно отримання сповіщень про Ваші ліди у форматі SMS-сповіщень на вказаний Вами номер.

За замовчуванням ця опція вимкнена, щоб активувати її, оберіть "Так" у відповідному пункті загальних налаштувань.

Налаштування СМС-сповіщень

У відповідне поле потрібно ввести номер, на який Ви бажаєте отримувати сповіщення.

За допомогою чекбоксів, можна обрати сповіщення Вас цікавлять і які будуть приходити на номер мобільного телефону.

TIP

Також є можливість обрати мову SMS-сповіщення.