# Меню

Меню інтернет-магазину — один з основних функціональних елементів сайту, в якому перераховані всі його розділи. Воно дозволяє користувачеві швидко орієнтуватися у каталозі інтернет-магазину і легко знаходити необхідні сторінки.

Всього у інтернет-магазині є 3 типи меню:

  • верхнє меню
  • меню інтернет-магазину
  • меню напрямків

Кожен тип відображається на сторінках Вашого інтернет-магазину:

Різні меню у ІМ компанії

Ви можете налаштувати меню інтернет-магазину у спеціальному пункті сайдбару "Інтерент-магазин" -> "Управління" -> "Меню" або за посиланням.

Вхід до налаштувань меню

# Верхнє меню

Верхнє меню по-замовчуваню містить 3 пункти: гарантія, оплата, доставка.

Загальний вид меню налаштування

Початково, пункти верхнього меню неактивні. При внесенні інформації у відповідний пункт меню, він автоматично активується і відображається на сторінці інтернет-магазину.

Ви можете вивести/приховати у верхнє меню Вашого сайту кожен з пунктів, для цього натисніть опублікувати/зняти з публікації. Також Ви можете відредагувати кожен пункт. Щоб додати новий пункт до верхнього меню, натисніть відповідну кнопку.

Налаштування верхнього меню

При додаванні нового пункту з'являється відповідна форма в яку пропонується внести назву пункту, короткий опис та внутрішнє посилання.

Додавання нового пункту меню

Форма редагування аналогічна формі додавання. При редагуванні пунктів гарантія, оплата, доставка – відбудеться перехід до відповідних розділів налаштування в особистому кабінеті("Гарантії", "Умови доставки", "Умови оплати").

Також є можливість встановити елементи в зручному для Вас порядку за допомогою перетягування пункту в певне місце, використовуючи спеціальну кнопку.

Налаштування порядку верхнього меню

# Меню інтернет-магазину

(8 основних пунктів: каталог товарів, акції, портфоліо, відео, документи, прес-релізи, статті, контакти);

Як і у верхньому меню, у Вас є можливість виводити, приховувати, редагувати і сортувати в потрібному порядку всі пункти меню.

Налаштування основного меню

Порядок пунктів меню каталогу товарів та послуг можна змінити на сторінці керування каталогами.