# Плагіни

Якщо стандартних можливостей ibud.ua мало, Ви можете підключити додаткові плагіни, котрі можуть розширити можливості Вашого інтернет-магазину. Додаткові плагіни, в деяких ситуаціях, дозволяють підвищити конверсію інтернет-магазину та спростити роботу з клієнтами.

Налаштування плагінів відбувається на сторінці "Інтернет-магазин" -> "Управління" -> "Плагіни" особистого кабінету. Також можете перейти за посиланням.

Ви можете встановити такий плагін як:

 • JivoSite
  Використовується щоб підштовхнути відвідувача інтернет-магазину до спілкування з представником компанії. Працює у формі чату на сторінках інтернет-магазину.
  Користувачу – дає можливість швидко задати питання яке його цікавить.
  Вам – дає можливість налагодити контакт з потенційним покупцем та схилити його до придбання продукції саме у Вашому інтернет-магазині.

# Встановлення

Натисніть на картку невстановленого плагіну. Ви перейдете до його сторінки, побачите інформацію про нього та кнопку, яка дозволить встановити його у Ваш інтернет-магазин.

# JivoSite

Після натискання "Встановити зараз", з'явиться форма для внесення реєстраційних даних.

WARNING

При встановленні та активації плагіну Вам створюється акаунт у системі JivoSite, з реєстраційними даними які були введені у форму.

У формі потрібно заповнити декілька полів:

 • E-mail
  Пошта на яку реєструється акаунт. На неї будуть приходити відповідні сповіщення. За замовчуванням у поле введена пошта, на яку зареєстрована компанія
 • Пароль
  Введіть надійний пароль. Для системи JivoSite пароль повинен складатись з 8-ми символів – комбінації цифр та літер, одна з яких має бути заголовною.
 • Сайт
  Сюди пропонується ввести адресу сайту, для якого буде застосований плагін. За замовчуванням у поле введена адреса поточного інтернет-магазину компанії.
 • Ім'я консультанта

Після заповнення полів натисніть "Зберегти". Плагін додасться до "встановлених", Ви побачите відповідне сповіщення. Плагін стане активованим, і почне працювати на сторінках Вашого інтернет-магазину.

Реєстрація живочат

Картка плагіну буде перенесена до категорії встановлених. У картці плагіну з'явиться кнопка "В особистий кабінет JivoSite". Натиснувши її Ви зможете перейти до свого акаунту у системі JivoSite та виконувати відповідні налаштування. Для входу автоматично використовуються дані введені при підключенні плагіну.

Ви може деактивувати плагін, натиснувши відповідний перемикач на його картці. Щоб видалити плагін натисніть "Видалити плагін" та підтвердіть дію.

WARNING

Якщо Ви видалите плагін, він видалиться тільки з вашого особистого кабінету на ibud.ua. Акаунт у системі JivoSite зберігається. Якщо Ви передумаєте і захочете знову встановити плагін, для введеної раніше пошти потрібно буде ввести той самий пароль.