# Інформація про компанію

Інформація про Вашу компанію на ibud.ua повинна бути максимально повною, щоб у клієнта не виникло додаткових запитань і труднощів у процесі оформлення замовлення. Чим більше інформації Ви представите – тим вищою буде довіра покупця.
Якщо Ви тільки створили компанію або ж вирішили підкоригувати вже вказані дані – перейдіть до сторінки "Компанія" -> "Про компанію" за допомогою бокового меню, або перейдіть за посиланням.

Для заповнення доступно три вкладки:

 • основна інформація про компанію
 • контактна інформація
 • графік роботи

# Основна інформація про компанію

Основна інформація про компанію вноситься у першій вкладці налаштувань і складається з декількох елементів:

# Логотип

Логотип компанії виводитися на сторінках інтернет-магазину, а також у розділі «Компанії» маркетплейсу ibud.ua.

TIP

При реєстрації компанії, вона створюється без власного логотипу, використовується стандартна "заглушка".
Поля, в яких буде відображатись логотип (в інтернет-магазині та на відповідних сторінках маркетплейсту ibud.ua), мають розміри 212х111 пікселів. Зображення для логотипу, краще підбирати саме з таким співвідношенням сторін.
Логотипи більшого розміру, будуть пропорційно зменшені.

Для додавання зображення, клікніть у відповідному полі та оберіть файл з пристрою. Технічні вимоги до зображення:

 • формат — jpg, png, jpeg, gif
 • Розмір файлу логотипу — до 20 Мб
 • максимальний розмір — 8192x8192 px
 • мінімальний розмір — 210х210 px

Вхід до налаштувань загальної інформації

# Назва

Назва компанії на ibud.ua повинна відповідати назві, яка зазначена у свідоцтві про державну реєстрацію. Ця назва буде асоціюватися у користувачів з пропонованими Вами товарами та послугами. Назва, крім сторінок інтернет-магазину, також виводиться під кожною прайс-пропозицією в каталозі товарів і послуг ibud.ua.

Вводиться в відведене для цього поле, за допомогою перемикача можна зробити автоматичний переклад назви російською мовою.

Панель перекладу

# Опис

В описі компанії необхідно викласти основні сфери діяльності, її історію і головні досягнення. Опис повинен бути коротким, але при цьому максимально змістовним. Рекомендуємо кілька разів перечитати текст перед публікацією, щоб уникнути можливих помилок і неточностей, у тому числі при перекладі на російську мову. Пам'ятайте, що споживачі, приймаючи рішення про покупку, також керуються інформацією про компанію, викладеною в її описі.

Вводиться в відведене для цього поле. Має можливість автоматичного перекладу, аналогічно з полем назви.
До опису можна додати зображення. Обмеження по вазі – 64 Мб.

TIP

Ця інформація – лице компанії. Назва, логотип і опис складають певне враження про Вашу компанію. Їх грамотна комбінація може підвищити довіру клієнта. Використовуйте якісне зображення для логотипу та продумайте опис.

# Контактна інформація

У цій вкладці рекомендуємо вказати оптимальну кількість контактів, щоб клієнт швидко і легко зміг з вами зв'язатися.

Заповнення контактів

# Адреса

Обов'язково вкажіть адресу компанії і перевірте правильність. Натиснувши на поле адреси відкриється форма в яку Ви можете внести дані.

 1. Область, обирається з випадаючого меню.
 2. Місто, обирається з випадаючого меню.
 3. Вулиця і номер будинку, вводяться вручну.
 4. Для більшої наглядності можете відмітити розташування компанії на карті.
 5. Натискання "Зберегти" зберігає дані та закриває форму.

Внесення адреси

# Телефони

Якщо у Вас є декілька відділів або фахівців, що відповідають за різні напрямки компанії, вкажіть кілька номерів телефонів з примітками.

Приклад:

(044) 285-46-52 – Дмитро

(044) 285-46-24 – Олексій

або

(044) 285-46-52 – відділ продажу бетону

(044) 285-46-52 – відділ продажу пиломатеріалів

# Електронна пошта

Для отримання листів-сповіщень про онлайн-замовлення чи запити на зворотні дзвінки, може використовуватись електронна пошта. Внесіть електронну адресу в відведене поле. Передбачений захист від введення адреси електронної пошти неправильного формату.

Заповнення форми електронної пошти

# Сайт

Якщо у компанії є особистий інтернет-сайт (з додатковою інформацією про компанію, чи відомостями про продукцію) його можна вказати у відведеному для цього полі.

Заповнення форми додаткового сайту

# Графік роботи

Для збільшення дзвінків у робочий час, прямо вкажіть дні та години роботи компанії, щоб користувач знав коли краще робити замовлення. Перейдіть до вкладки "Графік роботи".

Форма дозволяє налаштувати робочий графік для кожного дня тижня окремо:

Графік роботи

За допомогою перемикачів можна задати чи працює Ваша компанія в цей день чи ні. У полях "Відкриті з" та "Закривається о" є селектори в яких представлені варіанти відкриття/закриття з кроком у 15 хв.
Система не дасть зберегти зміни якщо час відкриття більший ніж час закриття. Кнопка Х очищає поля з часом і їх потрібно заповнити заново.

# Відображення контактної інформації

Контактна інформація відображається на сторінці інтернет-магазину «Контакти». Також, номери телефону можна побачити на кожній сторінці магазину справа вгорі.

Відображення про компанію в інтернет-магазині