Зворотні дзвінки

Зворотні дзвінки використовуються для зв'язку користувачів сайту з компанією. Є сучасним інструментом онлайн-маркетингу і використовуються для підтримки лояльності постійних клієнтів та залучення нових, що сприяє збільшенню продажів.

Сервіс зворотнього дзвінку передбачає організацію спілкування таким чином, щоб дзвінок тарифікувався компанією. Це дозволяє зробити спілкування безкоштовним для клієнта. Такий підхід показує відкритість компанії та готовність до спілкування, стимулює користувача інтернет-магазину залишити свій номер для зв'язку та забезпечити потік нових клієнтів.

Ви можете активувати функцію зворотнього дзвінку в загальних налаштуваннях компанії. При активації, біля прайс-пропозицій в каталозі з'являється спеціальна піктограма "Передзвоніть мені"

Аналогічна можливість з'являється в ІМ — "Купити в 1 клік"

При натисканні з'являється форма в яку клієнту пропонують ввести свій номер телефону та ПІБ. Після внесення даних та підтвердження, замовлення відправляється у Ваш Особистий кабінет.

Щоб працювати зі зворотніми дзвінками перейдіть до відповідної сторінки у Особистому кабінеті:

Вхід до налаштувань

Кожен запит на дзвінок має свою картку, в якій міститься найважливіша інформація:

Картка замовлення зворотнього дзвінку

  1. Дані клієнта(номер телефону, ім'я, адреса електронної пошти)
  2. Дата залишення запиту на зворотній дзвінок.
  3. Назва та ціна продукції/послуги, зі сторінки якої залишили запит на зворотній дзвінок(працює як посилання і веде на прайс-пропозицію в ІМ компанії).
  4. Кнопки налаштування стану запиту.

Для сортування та контролю, зворотні дзвінки поділяють на декілька категорій "Нові запити", "В роботі", "Відмінені", "Виконані".

Категорії зворотніх дзвінків

Нові запити — тут розміщуються неопрацьовані запити від користувачів. Вам доступно дві дії: відмовитись від даного запиту натиснувши "Відмовитись"(запит переміститься в категорію "Відмінені"), або прийняти його в роботу натиснувши "Прийняти"(запит переміститься у категорію "В роботі").

В роботі — тут розміщуються запити які Ви бачили і взяли до опрацювання. Якщо проведені всі роботи по зв'язку з клієнтом, натисніть "Опрацьований" і запит буде переміщений у категорію "Виконані". Якщо ж Ви передумали опрацьовувати запит — натисніть "Відмовитись", запит переміститься до категорії "Відмінені".

Відмінені — тут розміщуються запити Від яких ви відмовились.

Виконані — тут розміщуються запити які Ви успішно опрацювали.

Позиції у категоріях "Відмінені" та "Виконані" зберігаються для ведення візуальної статистики та збереження даних про клієнтів.