# Загальні питання про ibud.ua

Що таке ibud.ua?
ibud.ua – маркетплейс для продажу будівельних матеріалів у Інтернеті.
Наш маркетплейс дозволяє будь-якому приватному підприємцю, чи окремій компанії, вивести рівень своєї комерційної діяльності на новий рівень. Ми даємо можливість Вам розмістити свою продукцію та послуги в мережі Інтернет, що відкриває доступ до широкої аудиторії інтернет-користувачів.
Детальніше про ibud.ua можна дізнатись тут і тут.
Яку можливість дасть ibud.ua моєму бізнесу?
Маркетплейс ibud.ua дозволяє Вам створити власний, повністю готовий до роботи інтернет-магазин без залучення веб-розробників та додаткових витрат. Він буде розміщуватись у мережі Інтернет і користувачі, з будь-якої точки країни, зможуть бачити Вашу продукцію, зв'язуватись з Вами, замовляти у Вас продукцію. У своєму інтернет-магазині Ви зможете:

- створити власний каталог продукції зі своєю унікальною структурою
- розміщувати власну продукцію у категоріях ibud.ua
- наповнити його додатковим контентом (відео, статті, фото)
- торгувати продукцією у режимі онлайн
- використовувати різноманітні інструменти підвищення конверсії
- створювати різноманітні акції та назначати скидки на продукцію

Як ibud.ua вплине на продаж продукції з мого інтернет-магазину?
Ваш інтернет-магазин матиме постійний зв'язок з маркетплейсом ibud.ua та його каталогом. Продукція з Вашого інтернет-магазину матиме можливість відображатись у каталозі ibud.ua та при пошуку. ibud.ua відвідує більше 1000000 користувачів щомісяця, розміщення на маркетплейсі дає можливість отримати доступ до цієї аудиторії. Також Ви зможете використовувати різноманітні інструменти "просування" та продажу своєї продукції, детальніше тут.
Хто буде консультувати мене по роботі з ibud.ua?
Основним джерелом інформації, по роботі із власним магизном та маркетплейсом, є даний Центр знань

Розміщення на маркетплейсі ibud.ua передбачає закріплення за Вашою компанією персонального консультанта, який буде допомагати Вам у роботі з функціоналом, консультувати та приймати пропозиції. Консультатнт допоможе з:
- налаштуваннями інтернет-магазину
- додаванням товарів та послуг в інтернет-магазин та каталог маркетплейса ibud.ua
- оплатою послуг
- вирішенням питань технічного характеру
Зв'язатись з персональним консультантом Ви можете по телефону або надіславши йому відповідне повідомлення на пошту. Якщо Ви ще незареєстрований користувач, можете зв'язатись напряму з представниками ibud.ua за телефоном (044) 360-20-07 або через електронну пошту [email protected]
Також у особистому кабінеті Ви маєте можливість зв'язатись із технічною підтримкою ibud.ua у разі виникнення питань по роботі функціоналу.

Технічна підтримка
Яка вартість розміщення власного інтернет-магазину на движку ibud.ua?
Розміщення на ibud.ua виконується на платній основі у відповідності до обраного тарифу. Тарифи оплачуються на 1 рік.
Інформацію про тарифи і їх вартість можна отримати тут.
Чи є можливість безкоштовно протестувати розміщення на ibud.ua?
Ні.
Можливість безкоштовного розміщення на маркетплейсі ibud.ua не передбачена.
Який тариф краще обрати?
Це залежить від цілей, які Ви ставите перед інтернет-магазином та кількості одиниць продукції, яку Ви збираєтесь розмістити у ньому. В загальному, у компаній розміщених на дорожжчиому тарифі:
- більший ліміт товарних позицій у інтернет-магазині
- більший стартовий бюджет на рекламу
- більша допомога при ручному наповненні від спеціалістів ibud.ua
Детальна інформація про тарифи та їх відмінності знаходиться тут.
Як почати працювати з ibud.ua, отримати інтернет-магазин та оплатити тариф?
Для початку Вам необхідно залишити заявку на відповідній сторінці.
Після цього з Вами зв'яжеться консультант для уточнення деталей (у телефонному режимі). Він проконсультує та порадить, на якому тарифі краще розміщуватись, щоб максимально швидко досягнути поставлених перед інтернет-магазином завдань. Вам нададуть всю необхідну інформацію та реквізити для оплати тарифу.
Після оплати та завершення реєстрації, Вам буде створено особистий кабінет на ibud.ua. Ви зможете заходити у нього за допомогою логіна та пароля які були вказані Вами при реєстрації. В особистому кабінеті Ви можете налаштувати свій інтернет-магазин та почати наповнювати його контентом.
Скільки триває "розгортання" мого інтернет-магазину на ibud.ua?
Все залежить від об'єму продукції яку Ви бажаєте представити для продажу, типу розміщення, швидкості надання необхідної інформації контентному відділу ibud.ua.
Стандартний термін – до 14 днів. Всі деталі можна обговорити з персональним менеджером.
Як клієнти побачать мою продукцію?
Покупці, які завітали до Вашого інтернет-магазину, будуть бачити всю опубліковану продукцію, яка там знаходиться. Від добре організованої структури каталогу та якісно оформленої продукції, буде залежати як швидко користувач буде знаходити продукцію котра його цікавить. У інтернет-магазині присутній елемент пошуку, який допоможе знайти відповідну продукцію.
Продукція, яку Ви опублікували, відправляється на модерацію, після успішного проходження якої, вона починає відображатись на сторінках каталогу ibud.ua. Користувач зможе побачити Вашу продукцію у категоріях маркетплейсу. Також Ваша продукція почне з'являтись у пошуковій видачі при пошуку по на ibud.ua.
З часом, після набору великої кількості переглядів сторінок вашого магазину, продукція почне з'являтись у пошуковій видачі систем Google, Yandex, Yahoo та ін.
Що трапляється, коли закінчується тариф?
В такому випадку:
- компанія отримує відповідний статус – "неактивна", її інтернет-магазин блокується, на його сторінках з'являється відповідна "заглушка"
- в особистому кабінеті закривається доступ до більшої частини функціоналу
- продукція компанії перестає виводитись на сторінках маркетплейса ibud.ua, відповідно нові онлайн-замовлення не надходять
- рекламні кампанії "деактивуються"
Щоб поновити розміщення компанії на ibud.ua – відправте запит з особистого кабінету, або зв'яжіться з персональним менеджером.
Як клієнт може залишити відгук про мою компанію?
При замовленні товару або послуги через ваш магазин, клієнт залишає свої контактні дані, в тому числі електронну пошту.
Після успішного "закриття" замовлення, через кілька днів, клієнту на пошту прийде лист. У листі буде посилання на сторінку, на якій можна буде залишити відгук та поставити оцінку компанії.