# Загальні питання про ibud.ua

Що таке ibud.ua?
ibud.ua – маркетплейс для продажу будівельних матеріалів у Інтернеті.
Наш маркетплейс дозволяє будь-якому приватному підприємцю, чи окремій компанії, вивести рівень своєї комерційної діяльності на новий рівень. Ми даємо можливість Вам розмістити свою продукцію та послуги в мережі Інтернет. Це відкриває доступ до широкої аудиторії інтернет-користувачів.

Яку можливість дасть ibud.ua моєму бізнесу?
Маркетплейс ibud.ua дозволяє вам розміщувати та продавати свою продукцію у мережі Інтернет, без залучення веб-розробників та додаткових витрат. Робити це можна шляхом публікації карток своїх товарів та послуг на сторінках маркетплейсу ibud.ua, або у власному інтернет-магазині (згенерованому на движку ibud.ua).
Будь-яка людина з доступом до глобальної мережі, зможе знаходити ваші пропозиції товарів та послуг, та може стати вашим потенційним клієнтом.
З ibud.ua ви зможете:
- розміщувати власну продукцію у категоріях каталогу ibud.ua
- опрацьовувати онлайн-замовляння вашої продукції
- використовувати рекламні інструменти для "просування" своєї продукції у каталозі
- створювати різноманітні акції та назначати скидки на продукцію
- використовувати зібрані статистичні дані по продажах, для оцінки ефективності
- отримати власний інтернет-магазин, готовий до публікації продукції (для розміщення з інтернет-магазином)
- наповнити його додатковим контентом (відео, статті, фото) та створити власний каталог продукції зі своєю унікальною структурою

Чи є сенс користуватись ibud.ua якщо в мене вже э готовий інтернет магазин?
Якщо ви вже маєте інтернет-магазин на власній платформі, ви можете зв'язати продукцію свого магазину та розміщені картки продукції на маркетплейсі ibud.ua. ibud.ua відвідує більше 1000000 користувачів щомісяця, розміщення на маркетплейсі дає можливість отримати доступ до цієї аудиторії. При кліку по такій картці товару, буде відбуватись перехід на сторінку товару у вашому "зовнішньому" магазині. Це дозволить використовувати ibud.ua як додаткове джерело трафіку для вашого основного магазину.
Таке розміщення виконується на відповідних умовах, які узгоджуються із особистим менеджером. За допомогою імпорту можна перенести продукцію з вашого магазину у кабінет ibud.ua. За допомогою url-посилань налаштовуэться звязок продукції вашого магазину та карток товарів на ibud.ua.

Хто проконсультує мене по роботі з ibud.ua?
Основним джерелом інформації, по роботі із особистим кабінетом та маркетплейсом, є даний Центр знань.

Розміщення на маркетплейсі ibud.ua передбачає консультацію з менеджером.
Менеджер допоможе із початковими налаштуваннями компанії, питаннями по оплаті, а також прийме ваші скарги та пропозиції.
Зв'язатись з персональним консультантом ви можете по телефону або надіславши йому відповідне повідомлення на пошту.
Якщо ви ще незареєстрований користувач, можете зв'язатись напряму з представниками ibud.ua за телефоном (044) 344-98-07 або через електронну пошту.

Також у особистому кабінеті ви маєте можливість зв'язатись із технічною підтримкою ibud.ua у разі виникнення питань по роботі функціоналу.

Технічна підтримка
Як дізнатись вартість розміщення своєї продукції на маркетплейсі?
Розміщення продукції на ibud.ua виконується на платній основі у відповідності до поточного тарифу. Також, розміщення продукції потребує використання рекламних кампаній.
Загальну інформацію про вартість можна отримати тут.
Для більш детальної інформації по вартості на даний момент, краще звернутись за телефонами:

093 408-78-28
067 247-86-55
095 406-20-92
044 344-98-07

Чи є можливість безкоштовно протестувати розміщення на ibud.ua?
Ні.
Можливість безкоштовного розміщення на маркетплейсі ibud.ua не передбачена.
Скільки триває "розгортання" моєї компанії на ibud.ua?
Все залежить від об'єму продукції, яку ви бажаєте представити для публікації.
Продукцію можна додавати поштучно "вручну". Тривалість цього процесу залежить від того, наскільки якісно та детально ви бажаєте оформити свою продукцію.
Також товари можна додати за допомогою імпорту через файл. Імпорт, навіть великої кількості продукції, не займає багато часу. Але зазвичай, імпортовані товари теж варто вручну доопрацьовати та привести до вимог маркетплейсу.
Після публікації у особистому кабінеті, продукція проходить процес перевірки модераторами ibud.ua. Чим більший об'єм продукції ви представляєте, тим більше часу знадобиться для перевірки та схвалення.
Продукція, повинна відповідати вимогам маркетплейсу. Якщо продукція не відповідає вимогам — її потрібно правити і приводити до цих вимог, що може зайняти певний час.
Після схвалення модераторами, продукцію можна додати до створеної рекламної кампанії.
Як клієнти побачать мою продукцію?
Продукція, яку ви опублікували у особистому кабінеті, відправляється на модерацію. Після успішного проходження модерації, товари та послуги можна додати до рекламної кампанії. Продукція, з активних рекламних кампаній, починає відображатись на сторінках каталогу ibud.ua у формі карток.
Відвідувачі маркетплейсу зможуть побачити картки вашої продукції на сторінках категорій маркетплейсу.
Також ваша продукція почне з'являтись у пошуковій видачі при пошуку по на ibud.ua.
Якщо ви обрали варіант розміщення із власним інтернет-магазином, додатково, вам буде згенеровано відповідний веб-сайт на движку ibud.ua. Це буде вашим інтернет-магазином. Користувачі, які завітали до вашого інтернет-магазину, будуть бачити всю опубліковану продукцію, яка там знаходиться. Від добре організованої структури каталогу та якісно оформленої продукції, буде залежати як швидко користувач буде знаходити продукцію котра його цікавить. У інтернет-магазині присутній елемент пошуку, який допоможе знайти відповідну продукцію.
З часом, після набору великої кількості переглядів сторінок вашого магазину, продукція почне з'являтись у пошуковій видачі систем Google, Yandex, Yahoo та ін.
Що трапляється, коли закінчується тариф?
В такому випадку:
- компанія отримує відповідний статус – "неактивна"
- в особистому кабінеті закривається доступ до більшої частини функціоналу
- рекламні кампанії "деактивуються"
- продукція компанії перестає виводитись на сторінках маркетплейса ibud.ua, відповідно нові онлайн-замовлення не надходять
- інтернет-магазин (якщо він був за умовами тарифу) блокується, на його сторінках з'являється відповідна "заглушка"
Щоб поновити розміщення компанії на ibud.ua – відправте запит з особистого кабінету, або зв'яжіться з персональним менеджером.