Вибір продавця

На маркетплейсі ibud.ua представлено понад 1000 компаній з різних регіонів країни, які надають різноманітні будівельні послуги та продають усю необхідну для будівництва техніку та матеріали.

Кожна компанія має свій регіон роботи, наявність доставки, ціни. Ви маєте можливість обирати, у якої компанії здійснити покупку. Можливості ibud.ua дозволять Вам підібрати найбільш підходящий варіант.

Перш за все, рекомендуємо обрати регіон у шапці сайту. Це дозволить відсіяти варіанти без можливості доставки продукції у Ваше місто/область.

Зміна регіону

Порівняння продавців

Ви шукаєте певну позицію і знаходите її. Але цю позицію пропонують декілька компаній. На що звернути увагу? При виборі продавця, рекомендуємо дивитись на такі пункти:

 • ціна
  Тут все просто. Кожна компанія має свою цінову політику і ціна, на один і той самий товар, у різних компаній, може відрізнятись. Обирайте найбільш підходящий для себе варіант.

Відмінність ціни товарів

 • регіон роботи компанії яка продає товар
  Деякі компанії знаходяться у іншому масті, але мають можливість доставки продукції по всій країні. Але зазвичай вигідніше купити дорожчий товар у своєму місті, ніж дешевший, але в іншому з суттєвою переплатою за доставку.

Відмінність у регіоні роботи компанії

 • чи слідкує компанія за актуальністю ціни
  Помітка "перевірені ціни" означає, що компанія регулярно оновлює ціни і ціна заявлена на ibud.ua відповідає дійсній.

Наявність помітки перевірені ціни

 • чи вказані номери телефонів та можливість замовити зворотній дзвінок
  Іноді виникає необхідність зв'язатись з компанією та в телефонному режимі отримати певні уточнення. Можливість вийти на зв'язок з продавцем вказує на його відкритість та готовність проконсультувати по будь-якому питанню.

Наявність телефонів та можливості замовити зворотній дзвінок

На сторінці товарів Ви теж можете порівняти компанії, перейшовши до вкладки "Ціни" або натиснувши кнопку "Дивитись всі ціни":

Порівняння зі сторінки товарів

Репутація компанії

Важливим моментом при виборі компанії, у якої можна здійснити покупку, є її репутація, яка формується на основі відгуків від інших клієнтів.

Оцінити репутацію компанії можна перейшовши за відповідним посиланням у картці продукції:

Відгуки у картці продукції

На даній сторінці Ви можете проглянути, як інші користувачі оцінили співпрацю з компанією.

Зверніть увагу на:

 • загальну кількість відгуків та оцінок,
 • оцінки критеріїв ефективності компанії,
 • відгуки інших користувачів.

Загальна кількість відгуків та оцінок

У цьому блоці Ви можете побачити головну інформацію про кількість відгуків(з відсотком позитивних), стаж компанії на ibud.ua, час відповіді менеджера на запит, наявність реєстраційних документів.

Загальна інформація по відгуках

Оцінки критеріїв ефективності компанії

Даний блок показує середню оцінку по кожному критерію роботи компанії(актуальність ціни, наявність товару, швидкість відповіді та ін.). Значення береться з усіх оцінок які поставили користувачі у відгуках.

Оцінки за критерії обслуговування

Відгуки інших користувачів

Ви можете прочитати відгуки інших користувачів, які придбали товар у даної компанії та залишили свої оцінки. Переключатись між позитивними та негативними відгуками можна за допомогою вкладок.

Відгуки про компанію

ibud.ua дає можливість компаніям представити весь асортимент своєї будівельної продукції та послуг у максимально зрозумілому для користувача вигляді. Продавець може вказати всі деталі, та має можливість представити себе покупцеві у "відкритому вигляді". Для покупців, ibud.ua дає можливість отримати максимально повне уявлення про компанію та продукт який він збирається купити.

Ознайомившись з інформацією про компанії, оцінивши всі доступні фактори, Ви можете зробити вибір з котрою з них буде максимально вигідно співпрацювати чи зробити одинарну покупку. Ви завжди можете звернутись до великої кількості альтернативних компаній з більш підходящими для Вас умовами.