Пошук необхідної продукції

Каталог товарів та послуг

У каталозі товарів та послуг ibud.ua зібрані товари та послуги від компаній зі всієї України. ibud.ua дає можливість будь якому користувачеві купити товар чи замовити послугу у того продавця, який забезпечить найкращі умови продажу, доставки, обслуговування. Широкі можливості для порівняння продукції, цін та компаній-продавців допоможуть покупцю зробити правильний вибір.

Для максимально зручного користування каталогом, його складна та об'ємна структура представлена у структурованому вигляді. Каталог охоплює більше десятка напрямків будівельної тематики, кожен з яких має свою структуру. Загальна кількість товарів та послуг, представлених на ibud.ua від компаній з різних регіонів країни, перевищує 1 000 000 позицій!

Вся продукція поділена на дві великі категорії — товари та прайс-пропозиції.

Прайс-пропозиція — одиниця продукції від певної компанії, має свого продавця та свою ціну. Прайс-пропозиції знаходяться у каталозі товарів та послуг ibud.ua і мають свої сторінки у окремих інтернет-магазинах кожної компанії.

Товар — одиниця-агрегатор багатьох прайс-пропозицій від різних компаній, які являють собою одну і ту саму продукцію. Має свою сторінку у каталозі маркетплейсу, на якій вказані характеристики товару, його опис, відгуки про товар, та компанії у яких можна здійснити покупку.

Вибір регіону

Для зручності, каталог орієнтується на географічні особливості. Ви можете переглянути каталог відповідно до спеціальних налаштувань регіону. Також налаштування регіону впливають на пошук товарів та послуг.

У меню налаштувань регіону можна обрати всю Україну або певне місто, знайшовши його вручну чи скориставшись пошуковим полем.

Зміна регіону пошуку

 • якщо обране налаштування “Вся Україна” — у каталозі відображаються товари та послуги від усіх компаній, в незалежності від географічних налаштувань.

 • якщо обране налаштування по конкретному місту — у каталозі відображається продукція та компанії, які ведуть свою комерційну діяльність у вказаному регіоні. Також враховується чи має товар можливість доставлення у вказане місто.

Вибір актуального для Вас "Регіону", дозволить знайти продукцію та послуги які надаються у певній географічній області. Це дозволить відсіяти неактуальні результати(наприклад без можливості доставки у необхідне місто).

Навігація по каталогу

Структура каталогу складається з декількох рівнів, кожен з яких має свою вкладеність. Це спрощує пошук продукції та навігацію по каталогу.

Якщо Ви хочете перейти до будь-якої категорії з продукцією, можна скористатись випадаючим меню у шапці сайту. Натиснувши на "ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ", Ви побачите головні напрями продукції. Наводіть курсор на відповідні пункти випадаючого меню, Вам будуть відкриватись наступні рівні вкладеності каталогу. Натиснувши на будь-яку категорію ви перейдете до товарів.

Вибір необхідного каталогу

Сортування

Щоб спростити пошук товарної позиції, ibud.ua володіє широкими можливостями по відсіюванню неактуальної продукції. При перегляді товарів у каталозі, Ви можете за допомогою набору інструментів використовувати сортування.

Сортування позицій можливе по таких принципах:

 • "Популярні" — першими виводиться та продукція, у якої більша кількість переглядів, у порівнянні з іншими позиціями.
 • "По спаданню ціни" — першими виводяться та продукція, у якої більша ціна, у порівнянні з іншими позиціями
 • "По зростанню ціни" — першими виводиться та продукція, у якої нижча ціна, у порівнянні з іншими позиціями.
 • "Акції" — виводиться тільки та продукція, яка бере учать у акціях.

Приклад сортування продукції у каталозі

Фільтри

У Вас є можливість використовувати спеціальні фільтри товарів, що допоможе при пошуку товарів певного бренду, країни виробника, типу чи з певними технічними характеристиками. Фільтри доступні для усіх товарів у каталозі:

Приклад можливих фільтрів у каталозі

Фільтрувати продукцію можна як по одному, так і по декількох параметрах, частина параметрів задається діапазонами(в основному розмірні характеристики), деякі відмічаються "чекбоксами".

Приклад пошуку по каталогу з фільтрами

Пошук

Якщо Ви шукаєте конкретний товар та маєте його назву, можете скористатись пошуком. Поле пошуку знаходиться у “шапці” сайту.

Поле пошуку

В якості пошукового запиту може виступати частина назви товару, повна назва товару, назва компанії виробник, назва бренду, технічні характеристики.

TIP

Більш загальний пошуковий запит, приведе до великої кількості результатів пошуку, та навпаки — більш точний запит, дозволяє відсіяти нерелевантні результати.

Результати пошуку виводяться в порядку найбільшої відповідності назви, ключових слів, характеристик для Вашого запиту.

Для спрощення пошуку, Ви можете використовувати пошукову підказку — список співпавших запитів, який виводиться коли користувач вводить частину пошукового запиту.

Приклад пошукової підказки

На сторінці результатів пошуку Ви можете побачити такі блоки:

 1. Блок з категоріями, у яких знайшлись відповідності до пошукового запиту.
  Даний блок представлений у розгорнутому вигляді. Тут можна побачити кількість та каталоги у яких є співпадіння.
 2. Блок розширеного пошуку, в якому є можливість додати регіон пошуку та категорії пошуку.
  За допомогою чекбоксів, Ви можете обрати де саме проводити пошук(Бренди, Товари, Каталог та інші).
 3. Додатковий блок з категоріями, у яких знайшлись відповідності до пошукового запиту.
  Представлені загальні категорії з кількостями результатів пошуку.
 4. Результати пошуку серед продукції маркетплейсу ibud.ua.

Результат пошуку по запиту Акрилова фарба

Ви можете перейти до однієї з категорій, щоб побачити результати Вашого пошукового запиту тільки серед певної продукції.

Продукція та послуги знаходяться у двох категоріях "Товари" та "Каталог":

 • у вкладці "Каталог" виводяться результати серед конкретних прайс-пропозицій компаній.
 • у вкладці "Товари" виводяться результати серед товарних одиниць(агрегаторів багатьох однакових прайс-пропозицій).

Між вкладками можна перемикатись, проте пошуковий запит обнуляється.

Вкладки на результатах пошуку