# Пошук необхідної продукції

# Каталог товарів та послуг

У каталозі ibud.ua зібрані товари та послуги від компаній зі всієї України. ibud.ua дає можливість купити товар чи замовити послугу у того продавця, який забезпечить найкращі умови продажу, доставки, обслуговування.

Для максимально зручного користування каталогом, він представлений у структурованому вигляді. Каталог охоплює більше десятка напрямків будівельної тематики, кожен з яких має свою структуру і поділений на окремі категорії.

Щоб знайти пропозицію яка вам цікава, на маркетплейсі ibud.ua передбачено кілька інструментів що спрощують пошук.

# Вибір регіону

Ви можете переглянути каталог відповідно до спеціальних налаштувань регіону. У меню налаштувань регіону оберіть необхідне місто.

TIP

При вході на маркетплейс ibud.ua місто може встановитись автоматично або вам буде запропоновано обрати регіон власноруч.

Зміна регіону пошуку

Якщо обране налаштування по конкретному місту — у каталозі відображається продукція та компанії, які ведуть свою комерційну діяльність у вказаному регіоні. Також враховується чи має товар можливість доставлення у вказане місто.

Вибір актуального для вас регіону дозволить знайти продукцію та послуги, які надаються у певній географічній області. Це дозволить відсіяти неактуальні результати (наприклад, без можливості доставки у необхідне місто).

# Навігація по каталогу

Структура каталогу складається з декількох рівнів, кожен з яких має свою вкладеність. Це спрощує пошук продукції та навігацію по каталогу.

Якщо ви хочете перейти до будь-якої категорії з продукцією, можна скористатись меню у шапці сайту. У ньому представлені головні напрями продукції. Наводьте курсор на відповідні пункти меню, вам будуть відкриватись наступні рівні вкладеності каталогу. Натиснувши на будь-яку категорію, ви перейдете до товарів.

Вибір необхідного каталогу

Деякі категорії продукції додатково поділено на типи.

Вибір типів продукції

# Сортування

Щоб спростити пошук товарної позиції, скористайтесь інструментами сортування.

Сортування базується на таких принципах:

  • "Популярні" — першою виводиться продукція, у якої більша кількість переглядів порівняно з іншими позиціями.
  • "По спаданню ціни" — першою виводяться продукція, у якої більша ціна порівняно з іншими позиціями
  • "По зростанню ціни" — першою виводиться продукція, у якої нижча ціна порівняно з іншими позиціями.

Можливі варіанти сортування продукції на сторінці каталогу

# Фільтри

Використовуйте спеціальні фільтри товарів, що допоможуть у пошуку товарів певного бренду, країни виробника, типу чи з певними технічними характеристиками.

WARNING

Фільтри застосовуються тільки для частини продукції (якщо сам продавець вказав ці характеристики для своїх товарів).
Тому при використанні фільтрів ви можете не побачити частину товарів та послуг.

Приклад можливих фільтрів у на сторінці каталогу

Фільтрувати продукцію можна як по одному, так і по декількох параметрах. Частина параметрів задається діапазонами (в основному — розмірні характеристики), інші — відмічаються "чекбоксами". Всі активні фільтри розміщуються у відповідному блоці, де їх можна обнулити як по одному, так і всі одразу.

Блок активних фільтрів

# Пошук

Якщо ви шукаєте конкретний товар та маєте його назву, можете скористатись полем пошуку у "шапці" сайту.

Поле пошуку

Використовуйте у якості пошукового запиту конкретні назви будівельних матеріалів, інструменту, пристроїв чи послуг, які бажаєте замовити.

TIP

Більш загальний пошуковий запит приведе до великої кількості результатів пошуку, та навпаки — більш точний запит дозволяє відсіяти нерелевантні результати.

Для спрощення пошуку ви можете використовувати пошукову підказку — список часто вживаних на ibud.ua запитів, який виводиться, коли користувач вводить частину пошукового запиту.

Приклад пошукової підказки

# Результат пошуку

Результати пошуку виводяться в порядку найбільшої відповідності вашому запиту.

У лівому боці сторінки показаний список категорій, у яких може бути те, що ви шукаєте. Ви можете перейти до кожної з них, пошуковий запит зберігається.

Результат пошуку по запиту Газоблок

Також, ви можете використати сортування по популярності та спаданню/зростанню ціни для результатів пошуку.

WARNING

Пам'ятайте, що пошук теж враховує регіональні налаштування. Пропозиції від компаній, які не можуть організувати доставку в обраний вами регіон, враховуватись при пошуку не будуть.