Створення заявки

Часто виникає ситуація коли не вдалось знайти товар чи послугу яка Вас цікавить. Також іноді необхідно замовити широкий спектр робіт, який включає в себе велику кількість різноманітних послуг та використання великої кількості матеріалів.

Для таких випадків передбачений функціонал "заявок". Ви можете сформувати запит, в якому описати послуги та товари які вам необхідні. Заявки, як на дошці оголошень відображаються на ibud.ua. Будь-яка компанія може зв'язатись з Вами та домовитись про надання необхідних послуг чи матеріалів.

Щоб створити заявку – перейдіть за посиланням.

Назва

Для початку необхідно ввести назву заявки. Назва повинна максимально точно і коротко пояснювати, що саме потрібно замовнику (послуга, товар), короткий опис, об'єм замовлення(кількість продукції, об'єми робіт). Більш якісно та зрозуміло оформлена назва дозволить компанії краще зрозуміти запит та можливість його реалізації. Приклад:

Насос для фонтану FSP 1125А 4 шт

Будівництво будинку зі скатною покрівлею 1 поверх 90 м2

Назву потрібно ввести у спеціальне поле та перейти до наступного етапу натиснувши ДАЛІ.

Назва заявки

Вибір категорії

Після введення назви, Вам пропонується вказати категорію ibud.ua до якої відноситься замовлення. Готовий список формується на основі ключових слів із назви, проте Ви можете вказати категорію самостійно, скориставшись відповідною кнопкою.

Вибір категорії

TIP

Вибір правильної категорії дуже важливий. Деякі компанії, які спеціалізуються на певних роботах чи товарах, першочергово переглядають заявки з цільових підрозділів. Також компаніям приходить сповіщення про нові заявки в цільових підрозділах. Тому правильно вказаний підрозділ приведе до більш швидкої відповіді від компанії.

Контактна інформація

Правильно вказана контактна інформація дозволить компанії зв'язатись із Вами. Пропонується ввести у відповідні поля електронну пошту, ПІБ та контактний телефон. Якщо у Вас вже є акаунт на ibud.ua — поля заповняться автоматично. Якщо у Вас немає акаунту — після створення заявки, він буде створений автоматично.

Введення контактної інформації

Деталі замовлення

На даному етапі Вам пропонується заповнити:

  • Бюджет та об'єм замовлення.
    Розмірність залежить від підрозділу до якого користувач відніс свою заявку.

Введення бюджету та об'єму замовлення

  • Термін, протягом якого заявка актуальна.
    Ви можете обрати запропоновані варіанти, або натиснувши на відповідне поле, ввести кінцеву дату власноруч.

Введення терміну дії заявки

  • Область та місто, в яке необхідно доставити товар, чи у якому необхідно надавати відповідні будівельні послуги.
    Обираються із представлених у випадаючому меню.

Введення міста та області

  • поле для деталей, у яке можна внести всю додаткову інформацію і нюанси, для кращого розуміння компанією-реалізатором бажань замовника. Також є можливість прикріпити до заявки фото або технічну документацію натиснувши кнопку ДОБАВИТЬ.

Ведення додаткової інформації

Ви можете повернутись до попередніх етапів для внесення змін натиснувши ПОВЕРНУТИСЬ або закінчити створення заявки натиснувши ОПУБЛІКУВАТИ.

Завершення створення заявки

Заявка – створена! З Вами може зв'язатись співробітник ibud.ua для уточнення деталей. Вам залишається лише чекати. Коли компанія відгукнеться на заявку(зробить пропозицію) – Ви отримаєте сповіщення в особистий кабінет та на пошту.