Рекомендації для аукціону

Ознайомившись із правилами аукціону, підготувавши свою продукцію та навчившись робити ставки, для участі в аукціоні, залишилось лише одне питання: "Як найбільш ефективно користуватись ставками та розпорядитись бюджетом?".

Ефективним використанням бюджету — є збільшення кількості переходів та покупок Вашої продукції зі сторінок маркетплейсу ibud.ua, при мінімальних затратах.
Заняття SUPER-позицій забезпечить Вашим позиціям більший CTR, а от із контролем витрат на ставки, потрібно бути уважним, адже:

  • надто висока ставка — це зайві витрати
  • надто низька — шанс не зайняти виграшне місце

Вибір позицій та категорії

Перш за все оберіть продукцію, на яку будете робити ставки. Кожен товар розміщений у певній категорії ibud.ua. Кількість товарів та представлених у категорії компаній, дозволяє визначити потенційну кількість конкурентів, які "грають" в аукціоні цієї категорії. Перейдіть за посиланням у картці товару.

Картка товару категорія

Оцініть скільки продукції представлено у категорії та кількість активних SUPER-позицій на даний момент. Так можна спрогнозувати скільки ставок Вам потрібно буде "перебити", щоб зайняти виграшне місце.

Поставте мінімальну ставку на товар, щоб побачити яке місце займає в аукціоні категорії мінімальна ставка. Якщо номер позиції червоного кольору, піднімайте ставку доти, доки вона не займе виграшну позицію.

Мінімальна виграшна ставка

Порівняйте суму, яку потрібно поставити щоб зайняти мінімальне виграшне місце, та суму для першого місця. Оцініть, чи вигідно брати участь в аукціоні цього дня, чи можливо краще спробувати коли кількість ставок по категорії буде меншою.

WARNING

Пам'ятайте!
Кількість ставок та їх суми постійно змінюються. Ситуація може бути абсолютно різною. Завжди оцінюйте чи варто брати участь в аукціоні конкретного дня.

Час для створення ставки

Ви можете зробити ставку у будь-який момент, особливо якщо впевнені що її ніхто не переб'є.
Та найперспективніше робити ставки під завершення аукціону. Тоді Ви будете мати найбільше інформацій по ставках, які вже зроблені на протязі дня, і зможете підлаштуватись під ситуацію в аукціоні. Оберіть час, при якому Ви встигнете зробити необхідні ставки на свої товари до 17:00. Зробіть нові ставки, або відредагуйте вже зроблені щоб зайняти бажані позиції.

Пам'ятайте про Антиснайпер, якщо Ви хочете зайняти конкретну позицію у суперництві з іншою компанією — Вам доведеться перебивати ставки одне одного, доки сума ставки не стане надто великою для одного з Вас.

WARNING

Велика частина компаній починає брати участь в аукціоні саме під його завершення, тому якщо Ви ставили ставки на протязі дня, цілком можливо що їх "переб'ють" і змістять зі своїх позицій.

Контролювати час до закінчення прийому ставок можна за допомогою лічильника у формі створення ставки.

Час до закінчення прийому ставок

Моніторинг ставок в аукціоні

Щоб переглянути весь список Ваших товарних позицій, що беруть участь в аукціоні, додайте фільтр по мітці «SUPER». Фільтри розташовані над списком всієї продукції. Так, Ви можете відстежувати актуальність всіх ставок.

Фільтрування СУПЕР-пропозицій в інтернет-магазині

Щоб побачити актуальні дані по ставках на всій сторінці — оновіть її.

Також, дані, у формі ставки оновлюються на актуальні кожні 10 секунд, відслідкувати це можна по лічильнику у самій формі. Завдяки цьому, не закриваючи форму, Ви можете у реальному часі контролювати положення своєї ставки серед усіх інших по категорії.

Ви можете контролювати більше однієї ставки на одному екрані, використавши кілька вікон браузеру.
Зробіть кілька вкладок, по одній на кожен товар, який Ви будете відслідковувати. У кожній вкладці відкрийте форму ставки для аукціону SUPER-позицій.
Кожну вкладку зробіть окремим вікном за допомогою відповідних опцій браузеру. Зменшіть розміри вікон так, щоб Вам було комфортно користуватись формою роботи зі ставкою, та розмістіть їх у зручному порядку на екрані. Так, Ви можете контролювати одночасно кілька ставок.

Кілька ставок на одному екрані