Робота з SUPER-позиціями

Щоб Ваша товарна одиниця, взяла участь у аукціоні потрібно поставити на неї ставку.

Робота з SUPER-позиціями відбувається у особистому кабінеті на сторінці продукції.

Призначення ставки для SUPER-позиції

Оберіть продукцію для просування. Натисніть на кнопку SUPER у картці товарної одиниці. Відкриється форма для додавання ставки.

Форма супер-ставки

WARNING

Доступ до аукціону має тільки опублікована продукція, яка була схвалена модератором і відображається на сторінках ibud.ua.

У формі створення ставки Ви можете:

  • побачити через який час почнеться аукціон
  • дізнатись розмір ставки для першого місця
  • внести суму ставки
  • налаштувати автопродовження
  • дізнатись скільки ще ставок Ви можете зробити у даній категорії ibud.ua
  • дізнатись який стан рахунку Вашої компанії
  • перейти до поповнення рахунку

TIP

Над полем для введення ставки завжди буде рекомендація, яку суму потрібно поставити щоб зайняти перше місце.

Проаналізуйте дані та введіть значення ставки у відповідне поле. Ви можете натиснути на рекомендовану суму щоб зробити відповідну ставку.

Після внесення бажаної суми, натисніть кнопку Зробити ставку.

Внесення ставки

WARNING

Ви не зможете зробити ставку, якщо у Вас не достатньо коштів на рахунку.
Кошти не знімаються одразу, вони будуть зняті тільки у разі виграшу Вашої ставки.
Якщо на момент проведення аукціону на рахунку компанії недостатньо коштів для потенційної оплати ставки, ставка анулюється і не приймає участі в аукціоні.

Якщо у Вас недостатньо коштів на рахунку, Ви завжди можете скористатись кнопкою Поповнити рахунок, у формі призначення ставки. При натисканні Ви будете перенаправлені на відповідну сторінку.

Перебіг аукціону

Після збереження ставки, для зайняття SUPER-позиції, дана товарна позиція починає брати участь у аукціоні. Ставка займає місце, відповідно до суми.

Інші компанії також роблять ставки у цільових категоріях і можуть поставити більшу суму ніж Ваша. В такому разі Ваша ставка зміщується на нижчі позиції.

Якщо ставка займає місце №11, то відповідно вона була "перебита" (тобто її сума менша) десятьма ставками інших компаній.

Місце товарної одиниці в аукціоні

Кількість доступних SUPER-позицій у кожній категорії ibud.ua обмежена. Якщо Ваша ставка буде надто низькою, вона не зможе зайняти SUPER-позицію. Позиція ставки, яка потенційно не зможе зайняти виграшне місце відображається червоним кольором.

Ставка, що не займе виграшного місця

Форма ставки для SUPER-аукціона оновлюється кожні 10 секунд, оновлюються дані:

  • по часу до закінчення аукціону
  • по позиції, яку займає ставка
  • по сумі, яку потрібно поставити для першого місця

Оновлюйте сторінку, щоб завжди бачити актуальну інформацію по позиціях які займаєте на даний момент. Якщо Ваші ставки втратили позиції – відкрийте форму редагування ставки та збільште суму.

Якщо SUPER-ставка перебита іншою компанією, Ви автоматично отримуєте повідомлення. Всі нові повідомлення відображаються на стартовій сторінці особистого кабінету компанії, а також відсилаються на e-mail адресу, вказану в даних про регістратора. У разі виграшу ставки на момент завершення аукціону (в період з 17:00 до 17:59) Вам також надходить повідомлення.

Інформування про супер-ставки

Товар, ставка якого зайняла виграшне місце, займає SUPER-позицію. На сторінці категорії ibud.ua він виводиться вище звичайних позицій на 1 добу, до завершення наступного аукціону. Картка такого товару завжди містить активну мітку SUPER, навіть без ставки.

Товар займає супер-позицію

Автопродовження

Щоб встановлена ​​ставка автоматично брала участь у торгах кожен наступний день, відмітьте чекбокс «Автопродовження». Одразу після закінчення поточного аукціону, на товар знову буде ставитись ставка, аналогічна попередній. Автопродовження ставки

WARNING

Автопродовження ввімкнене за замовчуванням, враховуйте це, коли робите ставку.

Видалення ставки

Щоб прибрати ставку з товару, відкрийте форму та натисніть Видали ставку

Видалення ставки

Завершення аукціону

Якщо у категорії не активний "Антиснайпер" (після 16:55, з часу останньої ставки пройшло більше 5 хвилин) — прийом ставок у цій категорії закінчується. Зробити нову, або відредагувати стару ставку — не можна. Зробити наступну ставку можна буде після 18:00. Тоді починається новий аукціон та прийом ставок на наступний період.

Місце ставки, яке вона займала серед усіх ставок по категорії — фіксується. Якщо ставка виграшна — товар займе SUPER-позицію з відповідним порядковим номером у категорії каталогу товарів та послуг ibud.ua.

Ставку зробити не можна