Питання про SUPER-позиції та аукціон

Як зробити ставку для участі в аукціоні SUPER-позицій?
Перейдіть в особистий кабінет на сторінку "Продукція" — https://company.ibud.ua/products/all.
Оберіть товар та натисніть на мітку SUPER у його картці. Мітка SUPER яка відкриває форму ставки
У формі, що з'явилась, введіть суму ставки та натисніть "Зробити ставку". Форма ставки
На Ваш товар буде зроблена ставка, у картці товару мітка SUPER буде підсвічуватись та показуватись місце товару в аукціоні. Товар зі зробленою ставкою
Детальніше про те як робити ставки та рекомендації можна дізнатись тут і тут.
Як зрозуміти чи займе мій товар SUPER-позицію
Щоб зайняти SUPER-позицію, ставка товару повинна бути достатньо високою. Ця сума залежить від загальної кількості ставок по категорії та їх розмірів. Слідкуйте за положенням Вашої ставки в аукціоні. У картці товару та формі створення ставки можна побачити яке місце займає Ваша ставка. Якщо місце відображається зеленим кольором — ставка потенційно може зайняти виграшне місце. Товар що займе SUPER-позицію
Якщо позиція ставки відображається червоним кольором — Ваша ставка надто низька. Товар що не займе SUPER-позицію Якщо вона залишиться такою до закінчення прийому ставок, товар не займе SUPER-позицію, а кошти не будуть зняті з балансу.
Як припинити брати участь в аукціоні щоб перестали зніматись кошти за ставки? Перейдіть в особистий кабінет на сторінку "Продукція" — https://company.ibud.ua/products/all.
Додайте фільтр по мітці SUPER. Фільтр по мітці SUPER
Натисніть на мітку SUPER у картці товару, відкриється форма редагування ставки, натисніть "Видалити ставку". Видалення ставки Зробіть це для всіх товарів на які зроблена ставка. У картці товару без ставки, не буде показуватись місце в аукціоні (для товарів, які займають SUPER-позицію мітка буде активною поки не сплине час дії).
Що означає мітка SUPER без вказаної позиції ставки? Це означає, що Ваш товар зараз займає SUPER-позицію і буде її займати до 18:00, але на нього не зробили ставку. Активний SUPER без ставки
Після закінчення поточного аукціону, товар втратить SUPER-позицію.
Щоб товар продовжив займати SUPER-позицію потрібно зробити ставку та щоб вона зайняла виграшне місце у поточному аукціоні.
Чому я не можу зробити ставку? Є кілька обмежень які не дають зробити ставку:
1. Ви вичерпали ліміт по ставках у певній категорії ibud.ua. Кількість ставок від кожної компанії обмежена. В такому разі форма не відкриється і буде показуватись відповідне сповіщення. Блокування можливості відкривання форми Вирішення: зніміть ставку з іншого свого товару у цій категорії, який для Вас менш пріоритетний.

2. У Вас недостатньо коштів на рахунку. В такому разі при натисканні кнопки "Зробити ставку", Ви побачите відповідне сповіщення. На рахунку недостатньо коштів Вирішення: перейдіть до відповідної сторінки та поповніть рахунок.

3. У категорії закінчився прийом ставок. Після 17:00 до 18:00 (при умові що не спрацював "Антиснайпер") прийом ставок закінчується і додавання/редагування вже зроблених ставок — "блокується". Закінчився прийом ставок Вирішення: потрібно зачекати початку наступного аукціону, який почнеться о 18:00. Ставки будуть робитись на наступний період.