# Підготовка Оголошень

Згідно з статистикою ibud.ua, на першу позицію припадає 39,73% від загальної кількості переходів по товарних одиницях в підрозділі. CTR рівний майже 40%, це означає, що кожен 3-й відвідувач каталогу переходить по першій картці товару чи послуги у списку. В деяких підрозділах це число досягає 20%, а в деяких не доходить і до 5%.
Чому така різниця та як зробити так, щоб ваші Оголошення були максимально клікабельними і якомога більше відвідувань конвертувались у продажі?

Список рекомендацій, як підвищити СTR, конверсію, рейтинг товару та отримати максимальний ефект від рекламної кампанії на ibud.ua:

# Назва та опис

Вкажіть вичерпну назву товару, але без зайвої інформації. На сторінці каталогу користувач здійснює перехід по конкретній позиції в списку, звертаючи увагу на її назву, що безпосередньо впливає на "клікабельність" позиції.
Контент на сторінці товару чи послуги у інтернет-магазині прямо впливає на прийняття рішення про купівлю. Тому важливо зробити змістовний опис товару, прописати у описі характеристики а також вказати дані для замовлення: контакти, умови оплати/доставки та ін.
Памятайте, клієнт який перейшов у ваш магазин із каталогу вже зацікавлений вашою пропозицією, не дайте відсутності необхідної інформації створити негативне враження.
Інформаційні вимоги направлені на створення привабливих товарів та послуг. Завжди слідуйте їм.

# Фото

Продукція з якісним фото продається частіше та дозволяє виділитись серед інших Оголошень. Відсутність фото робить Оголошення «непомітним» та викликає недовіру у покупця.
Використовуйте зображення які відповідають вимогам ibud.ua.

# Ціна

Наполегливо рекомендується вказати вартість. За статистикою, близько 80% користувачів автоматично пропускають товари чи послуги з позначкою «Ціну уточнюйте», і лише 20% готові зв'язуватися з компанією з метою уточнення вартості. Стежте за актуальністю ціни. Явно занижена ціна викликає відчуття недовіри та не стимулює до покупки. І якщо вже покупець звернувся і ви повідомляєте йому, що ціна не відповідає дійсності і на даний момент вона набагато вища — замість продажу ви отримаєте тільки негатив та марно витрачений час. І до того ж не тільки свій!

# Привабливість товару

Подивіться, з ким доведеться конкурувати вашим Оголошенням. Можливо, ви зможете запропонувати щось більш цікаве. Вкажіть у описі переваги покупки товару чи замовлення послуг саме у вас. Запропонуйте клієнту щось більш вигідне ніж конкуренти. Це стосується не тільки нижчої ціни, але і умов доставки або монтажу. Кожна дрібниця може стати вирішальною при виборі у кого придбати товар.
До того ж, рекомендуємо використовувати у рекламних кампаніях свою «ходову» продукцію. Звичайно, що можна просувати будь-яку продукцію чи послуги, але найбільшу кількість зацікавлених користувачів отримає популярна та конкурентоспроможна на ринку продукція.

# Наявність

Впевніться, що рекламована продукція є в наявності в достатній кількості. Сплануйте так, щоб не відхиляти замовлення через відсутність позиції.

Також зверніть увагу на фактор сезонності попиту. Раціонально використовуйте рекламний бюджет та додавайте у рекламні кампанії, актуальні, для цільової аудиторії, пропозиції на даний період року.

TIP

Слідуйте рекомендаціям та використовуйте можливості рекламних кампаній для активізації продажів конкретних товарних чи послуг. До складу кожного тарифу на ibud.ua входить бонусна сума коштів для апробації даної послуги.