# Зв'язок з продавцем

Якісна взаємодія покупця та продавця — запорука вдалої угоди та подальшої співпраці. На ibud.ua, кожна компанія має можливість представити свої контактні дані для подальшого зв'язку. При виникненні питань щодо товару/послуги, оплати, доставки — ви може зв'язатись з компанією для отримання уточнень.

# Контакти продавця перед замовленням товару

Найпрактичнішим способом зв'язку з компанією є телефон. За допомогою телефонного дзвінка ви можете швидко зв'язатись з представником компанії, поставити свої питання та отримати відповідь.

При перегляді товару на ibud.ua ви можете замовити звортоній дзвінок або подивитись контакти компанії, натиснувши відповідні кнопки.

TIP

Можливість подивитись контактні телефони, або замовити зворотній дзвінок залежить від налаштувань самої компанії-продавця.

Кнопки запиту на звортоній дзвінок та показу телефонів компанії на сторінці товару

При натисканні Зателефонуйте мені, ви можете внести свій номер телефону та ім'я. Ці дані отримає представник компанії-продавця та зв'яжеться з вами.

Форма запиту на зворотній дзвінок

Якщо ви бажаєте самі подзвонити і вам потрібно дізнатись контактний номер компанії — натисніть Дзвонити. Також зберігається можливість замовити "зворотній дзвінок".

Форма з контактами компанії

Також, ви можете перейти до замовлення товару або дзвінків одразу з карток продукції у каталозі.

Кнопки Купити, Дзвонити, Замовити у картках товарів на сторінці каталогу

TIP

В деяких випадках, певних кнопок може не бути на сторінці товару чи у картці каталогу. Це залежить від налаштувань та режиму роботи самої компанії-продавця.

# Зв'язок з інтернет-магазину

Телефони можна побачити і на сторінках відповідних інтернет-магазинів продавців.

На головній сторінці інтернет-магазину вгорі. Потрібно натиснути кнопку Показати.

Номера телефонів на сторінці інтернет-магазину

На сторінці товару чи послуги, біля опису знаходиться блок з контактною інформацією. Потрібно натиснути кнопку Показати.

Номера телефонів на сторінці товару у магазині

Також, телефони вказуються на сторінці з контактами в інтернет-магазині.

Номера телефонів на сторінці контактів магазину

# Контакти продавця після замовлення товару

Роблячи замовлення у будь-якого продавця на ibud.ua, вам пропонується надати свої контактні дані, зокрема — електронну поштову адресу та телефон. На основі цих даних, вам створюється особистий кабінет

TIP

Якщо у вас вже є наявний акаунт, ви авторизувались та оформлюєте замовлення — ці дані будуть братись з вашого профілю.

У кабінеті ви завжди можете знайти своє замовлення. У замовленні є посилання на магазин продавця, де можна знайти його контакти.

Замовлення з переходом в ІМ

Також, при замовленні, ви отримуєте лист-підтвердження на пошту (яка зв'язана з особистим кабінетом). У листі можна знайти необхідну інформацію про замовлення та контакти компанії-продавця.

Лист на пошті з контактами