Зв'язок з компанією

Якісна взаємодія покупця та продавця — запорука вдалої угоди та подальшої співпраці. На ibud.ua кожна компанія має можливість представити свої контактні данні для подальшого зв'язку. При виникненні питань щодо товару/послуги, оплати, доставки — Ви може зв'язатись з компанією для отримання уточнень.

Телефон

Найпрактичнішим способом зв'язку з компанією є телефон. За допомогою телефонного дзвінка Ви можете швидко зв'язатись з представником компанії, поставити свої питання та отримати відповідь.

Ви можете побачити телефону компанії (якщо вона його вказала):

  • у картці товарної одиниці в каталозі ibud.ua, номер може бути прихований і щоб його побачити необхідно натиснути кнопку "Показати";

  • на сторінці товару, у списку пропозицій від компаній, номер може бути прихований і щоб його побачити необхідно натиснути кнопку "Показати";

  • на головній сторінці інтернет-магазину компанії, номер може бути прихований і щоб його побачити необхідно натиснути кнопку "Показати"(щоб перейти необхідно натиснути на назву компанії);

  • на сторінці товарної одиниці, біля опису знаходиться блок з контактною інформацією(щоб перейти необхідно натиснути на назву товарної одиниці);

  • на сторінці контактної інформації про компанію у інтернет-магазині.

Зворотній дзвінок

Деякі компанії, для зручності, надають можливість користувачу замовити зворотній дзвінок. Ви можете натиснути на піктограму "Зворотній дзвінок" та заповнити спеціальну форму. Після внесення даних (ПІБ та номер телефону) та підтвердження запит потрапляє до компанії. Через певний час представник компанії зв'яжеться з Вами.

Замовити зворотній дзвінок можна клікнувши на піктограмі "Передзвоніть мені"

Піктограма замовлення зворотнього дзвінку

Форма заповнення запиту на зворотній дзвінок

Написати компанії

Якщо Ви знаходитесь на сторінці контактів у інтернет-магазині компанії, то зможете побачити додаткову інформацію про компанію: адресу, додаткові телефони, альтернативний сайт.

Сторінка додаткових контактів компанії

Серед інформації є можливість написати компанії повідомлення. Вам потрібно просто заповнити форму і натиснути "Відправити".

Форма написання запиту до компанії

Лист відправляється компанії на пошту разом із вказаними контактними даними користувача, по яких і буде надана відповідь.

Відгуки

Якщо Ви співпрацювали та робили замовлення у певної компанії, Ви може залишити відгук зі своєю оцінкою та побажаннями, щоб допомогти з вибором компанії іншим користувачам.

Залишити свій відгук можна на відповідній сторінці. Є швидка та повна форма відгуків.

Відгук про роботу компанії

Залишаючи відгук через просту форму, Ви можете залишити свій коментар та загальну оцінку від 1 до 5 зірок.

Залишаючи відгук через форму, Ви можете поставити загальну оцінку роботі компанії, вказати чи відповідала ціна заявленій на маркетплейсі, оцінити доставку, вказати в які терміни після замовлення менеджер вийшов на зв'язок, чи був вказаний товар в наявності і чи відповідав він опису. Також Ви можете залишити коментар з описом деталей та свої враження про співпрацю з компанією. У формі необхідно вказати ім'я та електронну пошту для зв'язку.

Розширена форма додавання відгуків