# Вибір товару

Обираючи товар чи послугу на ibud.ua, ви маєте можливість отримати всю необхідну інформацію для прийняття рішення.

# Вибір серед товарів у каталозі

Кожна одиниця продукції має свою власну картку з повною назвою, фото, ціною. З неї можна отримати головну інформацію про продукт і оцінити його. В більшості випадків ви можете одразу побачити назву компанії-продавця, статус наявності та місто, де розташований продавець.

З назви товару можна отримати значну частину інформації про тип продукції, виробника, характеристики. По фото можна візуально оцінити продукт, його зовнішній вигляд та відповідність вашим потребам.
По місту розташування, можна зрозуміти наближену ціну доставки та її термін.
Продукцію можна сортувати по ціні чи популярності. За допомогою спеціальних фільтрів, частину продукції можна відфільтрувати за окремими характеристиками.

Порівняння товарів по зовнішньому вигляду

# Сторінка товару

Натиснувши на картку товару ви потрапляєте на сторінку товару. Тут ви можете побачити більше інформації про товар: його додаткові фото, детальний опис, характеристики.

TIP

Наявність цих даних залежить від компаній-продавців відповідного товару чи послуги.

Cторінка товару ibud.ua

Якщо товар має багато характеристик, ви можете проглянути їх всі у вкладці Детальні. На основі додаткової інформації з опису та характеристик, ви можете зрозуміти, чи підходить даний товар під ваші потреби.

Детальні характеристики товару ibud.ua

Якщо товар належить до відповідної групи, де товари відрізняються тільки однією характеристикою, ви можете перейти до інших товарів цієї групи. Так ви можете обирати між аналогічними продуктами інших кольорів, з іншими розмірами або придбати інші елементи одного комплекту.

Якщо товар має кілька пропозицій (наприклад, даний товар чи послуга може бути продана кількома компаніями), їх всі можна побачити натиснувши на кнопку Інші продавці або Порівняти всі ціни.

Всі ціни товару