Вибір товару

Щоб зробити вибір серед великої кількості пропозицій, потрібно звернути увагу на певні фактори. ibud.ua допоможе Вам отримати всю необхідну інформацію та надасть можливість для прийняття рішення.

Вибір серед товарів у каталозі

Кожна одиниця продукції має свою власну картку з повною назвою, фото, характеристиками та описом. З неї можна отримати повну інформацію про продукт і оцінити його.

З назви товару можна отримати значну частину інформації про тип продукції, виробника, характеристики. По фото можна візуально оцінити продукт, його зовнішній вигляд та чи відповідає він Вашим потребам. Технічні характеристики дадуть повне уявлення про можливості товару, його габарити, потужність, комплектацію.

TIP

Наприклад: за допомогою спеціальних фільтрів, можна відфільтрувати черепицю по виробнику і типу. Серед результатів, по назві та фото можна побачити відмінності між товарами та обрати той, який підходить Вам найбільше.

Порівняння товарів по зовнішньому вигляду

Також додаткову інформацію про продукцію Ви можете отримати зі сторінок самих товарів на ibud.ua. Перейти до них можна натиснувши на назву товару.

Сторінки товарів мають спеціальні вкладки, перемикаючись між якими, можна побачити:

  • повний опис товару,
  • ціни та компанії, у яких можна придбати даний товар,
  • його додаткові характеристики та можливості,
  • відгуки інших користувачів,
  • сертифікати та відеоінструкції.

Вкладки товару

На сторінках деяких товарів є спеціальні товарні групи. За допомогою цих груп, ви можете перейти до інших товарів які відносяться до однієї серії чи колекції.

Перехід по товарних групах

Групи допомагають обрати між аналогічними товарами інших кольорів, з іншими характеристиками, або придбати інші елементи одного комплекту.

Порівняння товарів

Ви можете скористатись простим і зручним функціоналом порівняння товарів. Навівши курсор на фото товару, з'являється спеціальна кнопка додавання товару до порівняння.

Додавання товару до порівняння

Додавши необхідну кількість продукції (до 5 шт.), Ви можете перейти до їх порівняння натиснувши "Порівняти". Попередньо варто перевіривши, чи у списку є вся продукція яка Вас цікавить. Зайву Ви можете видалити натиснувши пікограму "Х".

Список товарів на порівняння

Товари співставляються у простій таблиці для кращого візуального сприйняття відмінностей між ними. Співставити можна зовнішній вигляд, ціну та характеристики.