# Технології

Ви маєте можливість отримати інформацію про технічні засоби, які використовує клієнт для входу та перегляду інтернет-сторінок Вашого магазину.

TIP

Така інформація дозволяє розуміти як саме клієнт бачить Ваш інтернет-магазин на "своїй стороні". Це дозволяє враховувати особливості платформ або технічних засобів і використовувати їх, наприклад:

  • підібрати оптимальні розміри зображень для слайдерів та товарів, під конкретну платформу (ПК, планшети, смартфони)
  • підібрати товарні одиниці які будуть першими потрапляти у поле зору користувача (на великому екрані користувач може побачити одразу більше товарних одиниць)
  • розуміти у якому форматі користувач бачить текст статей, описи продукції та іншого контенту, на основі чого можна використовувати відповідне форматування

Перейти до сторінки можна через бокове меню "Інтернет-магазин" -> "Статистика" -> "Аудиторія" -> "Технології" або за посиланням.

На сторінці є графік кількості відвідувань за відповідний період.

Дані, про всі зареєстровані входи у Ваш інтернет-магазин, відображаються у форматі таблиць.

# Тип пристрою

У даній таблиці відображаються типи пристроїв, з яких відбувався вхід до сторінок Вашого інтернет-магазину. Для кожного такого пристрою представлена кількість входів за обраний період.

Статистика по типу пристрою

# Версія операційної системи

У даній таблиці відображаються назви операційних систем, з яких відбувався вхід до сторінок Вашого інтернет-магазину. Для кожної операційної системи представлена кількість входів за обраний період.

Статистика по операційним системам

# Браузер

У даній таблиці відображаються назви браузерів, з яких відбувався вхід до сторінок Вашого інтернет-магазину. Для кожного браузеру представлена кількість входів за обраний період.

Статистика по розміру екрана

# Роздільна здатність екрану

У даній таблиці відображаються роздільні здатності екранів пристроїв, з яких відбувався вхід до сторінок Вашого інтернет-магазину. Для кожного розміру екрану представлена кількість входів за обраний період.

Статистика по розміру екрану