# Статистика заголовків

Кожна інтернет-сторінка має свою структуру, і частиною цієї структури є мета-тег "Title" (Заголовок). Він передає пошуковій системі інформацію про те, чому присвячена сторінка з даними метатегами. Правильне використання Title, сприяє просуванню сторінки Вашого інтернет-магазину і поліпшенню її позицій у видачі. Для сторінок продукції Вашого інтернет-магазину використовуються стандартні заголовки. Але Ви можете задати їх на формі редагування товару у вкладці SEO.

Відстеження статистики по заголовках, дозволить більш точно їх підбирати, на підставі даних по перегляду сторінок.

Сторінка Статистика заголовків відкривається по шляху "Інтернет-магазин" -> "Статистика" -> "Поведінка" -> "Вміст" -> "Заголовки" або за посиланням.

Дані про всі зареєстровані входи на сторінки Вашого інтернет-магазину, за відповідний період, представлені у вигляді таблиці.

Ви можете переглянути статистику для кожної сторінки з певним заголовком (Title) окремо. Окрема сторінка Вашого інтернет-магазину, на яку був здійснений вхід, представлена ​​в таблиці рядком, з набором статистичних даних.

Статистика по заголовках

Дані розбиті по стовпчиках:

 • Назва
  Унікальний заголовок сторінки (Title) в Вашому інтернет-магазині
 • Перегляди
  Зафіксована кількість відкриттів сторінки з певним заголовком (Title)
 • Унікальні перегляди
  Однократно зафіксовані відкривання сторінки Вашого інтернет-магазину з певним заголовком (Title), зроблені користувачем з унікальними характеристиками (IP-адреса, браузер і т.д.), повторні відкривання сторінки цим користувачем – не зараховуються
 • Відсоток відмов
  Відвідування, після яких сторінку з певним заголовком (Title) закрили
 • Середній час перегляду
  Час, який користувач проводить на даній сторінці з певним заголовком (Title), від входу, до закриття (або переходу до іншої сторінки)
 • Відсоток виходів
  Відвідування сторінки з певним заголовком (Title), після яких, користувач не виявив ніякої активності
 • Середній час завантаження
  Час, за який користувачеві генерується дана сторінка з певним заголовком (Title)