# Порядок продукції та рекомендовані товари

Ви можете контролювати пріоритетність потрапляння товару у поле зору потенційного покупця. ibud.ua містить інструмент, який дозволяє налаштувати порядок товарів, у якому вони будуть показуватись користувачам вашого магазину.

Також ви можете налаштувати відповідний блок "рекомендовані товари"

# Порядок товарів та послуг у магазині

Порядок виведення товарних одиниць компанії, як в інтернет магазині так і в каталозі ibud.ua, визначається їх розташуванням в особистому кабінеті на сторінці продукції. Чим вище товар знаходиться в особистому кабінеті, тим вище він буде виводитися у вашому магазині та у каталозі товарів та послуг ibud.ua, перше місце — максимальний пріоритет, пріоритет кожної наступної одиниці знижується згідно з порядковим номером у списку. Для кожної категорії ibud.ua (в якій розміщені ваші товари та послуги) цей порядок рахується окремо. Щоб найбільш пріоритетні товари виводилися вище, необхідно виставити порядок розміщення товарів між собою у межах кожної категорії каталогу.

Зробити це можна в особистому кабінеті на сторінці Вся продукція. Керування порядком вашої продукції в інтернет-магазині здійснюється за допомогою меню додаткових дій у картці товарної одиниці:

  • знайдіть необхідну товарну одиницю
  • виберіть пункт додаткового меню "Підняти вгору"
  • оновіть сторінку
  • товарна одиниця підніметься на саму верхню позицію в інтернет-магазині

Всі інші товарні одиниці, зміщуються на одну позицію вниз.

Ви можете "підняти" кілька позиції одночасно використавши функціонал мультидії.

Також, ви можете переміщувати картки товарів просто перетягуючи їх мишкою. Натисніть на заголовок картки (сіра смужка у верхній частині) і, не відпускаючи кнопку, потягніть угору або вниз. Таким чином можна змінювати порядок товарів.

Перетягування картки товару

Таким чином ви можете налаштовувати порядок виведення ваших товарів в кожній категорії каталогу. В результаті, найбільш пріоритетні, з точки зору просування, товари будуть відображатися на верхніх позиціях і будуть доступні для максимальної кількості користувачів.

TIP

"Підняття" товарних одиниць здійснюється за принципом LIFO. Обов'язково враховуйте це, коли хочете розмістити товарні одиниці вгорі у певному порядку. Розпочинати варто з позицій які Ви хочете розмістити найнижче. Також враховуйте що товарна одиниця займає перше місце як у своїй категорії, так і у загальному списку продукції. При бажанні "вибудувати" певний порядок в загальному списку та окремих категоріях – добре все розплануйте.

# Рекомендовані товари

У вашому інтернет-магазині є спеціальний блок "Рекомендовані товари", який відображається на головній сторінці та на сторінці з продукцією. Продукція для нього, набирається на основі дій користувача в інтернет-магазині. Аналізується, які товари переглядав користувач і додає у блок аналогічні їм.

Карусель, рекомендованих товарів

У вас є можливість додати туди свої товари "примусово". Для цього відкрийте форму редагування необхідного товару та відмітьте відповідний пункт – Рекомендований товар.

Після збереження форми, товар буде відображатися в блоці "Рекомендовані товари".