Банерна реклама

Банер – це потужний інструмент для комунікації компанії з аудиторією.

Основне завдання банера – зацікавити та закликати потенційного клієнта зробити потрібні Вам дії (купити, замовити, переглянути, ознайомитися з інформацією).

Головна особливість банерної реклами в інтернеті - інтерактивне спілкування з аудиторією.

Ефективність банерної реклами залежить від трьох елементів :

 • дизайну
 • змісту
 • місця розміщення

Вам потрібен банер, якщо:

 1. У вас є вигідна пропозиція
 2. Ви проводите акцію або знижку
 3. Ваш товар дешевше, ніж у конкурента
 4. У вас з'явився новий товар

Варто пам'ятати, що банерну рекламу потрібно проводити в комплексі. Недостатньо поставити посилання на сайт компанії й чекати, що з цього моменту посипляться продажі. Щоб отримати віддачу, перш за все, потрібно підготувати якісну цільову сторінку, куди буде вести посилання з вашого банера.

Комплексне рішення:

Рекомендації щодо створення банера:

 • Поставте чіткі цілі і опишіть механізм їх виконання. Наприклад, після перегляду банера користувач повинен перейти на сторінку «купити» або «замовити».
 • Кольори на банері повинні гармоніювати з місцем, де Ви його розміщуєте. Уникайте "кричущих" неонових тонів: вони привертають увагу користувача, але одночасно є дратівливими.
 • Використовуйте анімацію з урахуванням особливостей платформи розміщення. Наприклад, якщо сайт, де знаходиться банер, і без того інтерактивний, краще зробити рекламу статичною.
 • Банер повинен бути простим і інтуїтивно зрозумілим, як дитячі ігри, щоб аудиторія не замислювалася, як з ним взаємодіяти.
 • У тексті рекомендовано використовувати до 7 слів. Чим простіший і мінімалістичний ваш контент - тим краще він працює.
 • Банер може задавати питання. Однак ці повідомлення повинні бути короткими і провокаційними.
 • Останній кадр повинен містити чіткий заклик споживача до дії (купити, замовити, перейти, докладніше). І головне: цільова сторінка повинна відповідати його очікуванням – потрібно показати те, що обіцяв банер.
 • Використовуйте utm-мітки для аналізу ефективності рекламної кампанії.

Вимоги до створення банера

 1. Формат файлу повинен бути .gif або HTML5.

 2. Обсяг кожного файлу не повинен перевищувати 70 kb.

 3. Тривалість анімації не повинна перевищувати 20 секунд.

Цільова сторінка

Цільова сторінка (landing page, посадкова сторінка, лендінг) - це сторінка сайту, на яку потрапляє користувач, коли клікає по банеру, рекламному оголошенню, посиланню.

Цільова сторінка містить те, що очікує побачити користувач і мотивує його до вчинення певної дії за короткий період часу (тобто за принципом «тут і відразу»).

Найважливіші елементи цільової сторінки:

 • Правильно сформульований текст, який повинен викликати у відвідувача порив до дії.
 • Структурований дизайн.
 • Реєстрація, заявка і покупка в 1 клік.
 • Контент (відео, картинки, фото).

Рекомендації щодо створення цільової сторінки:

1. Цільова сторінка повинна чітко, прямо і повно відповідати пошуковому запиту або тексту на банері. Чим більш спеціалізована сторінка, тим більше конверсія. Користувач, який шукав бітумну черепицю воліє потрапити на сторінку з каталогом бітумної черепиці, а не на сторінку компанії або загальний каталог будматеріалів, де ці пропозиції ще потрібно знайти в купі інших.

2. Цільова сторінка повинна пропонувати короткий і корисний маршрут. Відвідувач відразу повинен зрозуміти, куди йому клікати далі. На сторінці товару обов'язково повинна бути велика кнопка «Замовити» або «Купити». На сторінці послуги – така ж кнопка або абсолютно зрозуміла вказівка на те, що необхідно зробити далі: наприклад, подзвонити (і поруч - телефон, тому що телефону в шапці або футері сайту недостатньо).

3. Менше дій до покупки. Від "landing page" до підтвердження замовлення або оплати відвідувач повинен виконати мінімум дій. Кожен зайвий клік і кожен пошук кнопки, посилання для клікання, кожне зайве поле у ​​формі замовлення, кожна зайва вимога до формату заповнення полів – все це знижує коефіцієнт конверсії.

4. Дайте всю необхідну інформацію. На сторінці товару повинна бути ціна, фото, виробник, характеристики, інформація про умови оплати та доставки, т.п.