# Модерація

При публікації, товар може відображатись у двох місцях – інтернет-магазин і каталог ibud.ua.
У Вашому інтернет-магазині товар відображається одразу публікації. У каталозі ibud.ua може відображатись тільки продукція належної якості, для цього, вона повинна відповідати інформаційним вимогам. Якість продукції та її розміщення у каталозі ibud.ua перевіряють спеціалісти маркетплейсу.

TIP

Розміщення у своєму інтернет-магазині, повністю контролюєте Ви, розміщення в каталозі маркетплейсу ibud.ua – модератор.

Товар може мати один з декількох статусів модерації, від яких залежить відображення товару на сторінках маркетплейсу ibud.ua.

# На модерації

Після створення товару і його публікації, він відправляється на модерацію. Він не відображається в каталозі порталу ibud.ua, до тих пір, доки модератор не схвалить його. Він має статус На модерації. В загальному, цей статус означає, що товар потрапив в загальну чергу модерації та буде опрацьований найближчим часом.
Товар виводиться на сторінках Вашого інтернет-магазину.

Товар на модерації

# Схвалено

Після перевірки товару модератором, він може підтвердити, що товар мінімально відповідає інформаційним вимогам. При успішному проходженні модерації, товар отримає статус модерації Схвалено. Це означає, що він починає виводитись на сторінках маркетплейсу ibud.ua.

Товар одобрен

# Заблоковано

Модератор може внести мілкі корективи у товар, щоб він пройшов модерацію. Проте, якщо товар не повністю не відповідає інформаційним вимогам, модератор може змінити статус товарної одиниці на Заблоковано.
Така позиція продовжить відображатись у Вашому інтернет-магазині. На сторінках маркетплейсу ibud.ua вона показуватись не буде.
У картці товару з'явиться відповідне повідомлення з причиною блокування.

Відредагуйте товар (усуньте проблему, вказану в повідомленні) і товар повторно відправиться на модерацію.

Товар заблокирован

TIP

Нагадуємо!
Модерація ніяк не впливає на публікацію товару у Вашому інтернет-магазині. Навіть якщо товар буде мати статус "На модерації" чи "Заблоковано", але буде опублікований – він все одно буде показуватися на сторінках Вашого інтернет-магазину.
Статус публікації в інтернет-магазині та статус модерації – незалежні один від одного. Ви можете змінювати статус товару на Чернетка або Кошик, статус модерації не змінюватиметься.

# Тільки в магазині

Якщо Ви не хочете щоб товар відображався в каталозі порталу ibud.ua (або не хочете приводити його до вимог ibud.ua), виберіть в формі редагування товару опцію "Тільки в інтернет-магазині".

Только в интернет-магазине

# Зміна статусу

Статус модерації змінюється при редагуванні фото і назви. Якщо в "Схваленому" товарі змінити ці поля – товар знову відправитися на модерацію.