# Відгуки

У відгуках Ви можете описувати свої враження від використання придбаного товару та оцінити його. Залишивши свій відгук, Ви допомагаєте іншим покупцям зробити правильний вибір. Також у відгуку можна написати питання до характеристик товару, чи до специфіки його використання. Питання у відгуку стимулюють виробника надавати дотакову інформацю про товар.

Вкладка "Відгуки" вміщає в собі всі відгуки які Ви залишили на ibud.ua. Для структурованості, всі відгуки поділені на:

  • "Відгуки до товарів"
  • "Відгуки до компаній"
  • "Відгуки до брендів"

Сторінка відгуків

Список складається з карток відгуків у яких міститься інформація про товар, до якого залишили відгук, та сам текст відгуку. За допомогою зображення назви товару, фото та дати, Ви можете бачити до якого саме товару залишався відгук та що саме було написано. Також виводиться оцінка, яку Ви залишили товару та вказані плюси/мінуси.

По-замовчуванню, текст відгуку подається у згорнутому вигляді. Якщо Ви бажаєте побачити весь текст відгуку, потрібно натиснути "Читати весь відгук".

Після того як ви написали відгук, він спочатку потрапляє на модерацію, де перевіряється. Статус відгуку можна побачити у картці(Опублікований/На модерації).

TIP

Назви товарів, до яких залишений відгук, працюють як посилання і дозволяють перейти до сторінки товару на маркетплейсі ibud.ua. Так можна перевірити чи не залишив хтось відповідь на Ваш відгук.